Кошик
1457 відгуків
При замовленні на суму 1000 грн. - доставка безкоштовна!ПЕРЕХОДЬТЕ
FASHION ACCESSORIES
+380 (67) 125-41-44
+380 (66) 061-98-26
Додати відгук

Значення кольору при виборі костюма для східних танців

Значення кольору при виборі костюма для східних танців

Східний танець – це не просто набір рухів, а своєрідний ритуал, який призводить до звільнення жіночої енергії. Цим пояснюється важливість дотримання всіх нюансів виконання танцю. У першу чергу це стосується вибору костюма.

 

Вибір кольору костюма для східних танців

У питанні вибору костюма основна роль відведена колірному вирішенню. Адже кожен колір у східній філософії має своє значення.

Червоний колір 
З давніх часів червоний колір уособлював сонце, його асоціювали з полум'ям. В східних країнах він позначає багатство. Червоний суперечливий у своїх значеннях. З одного стогони колір крові символізує палку любов, нестримну пристрасть, з іншого – лють, насильство, агресію, біль.
Сприйняття цього кольору в цілому позитивне, він викликає сильні емоції, надає збудливу дію. При вигляді червоного кольору у людини посилюється серцебиття.
Східні танцівниці у виборі костюма часто віддають перевагу поряд саме цього кольору. Він яскравий, тому без уваги виконавиця точно не залишиться.

Білий колір
Білий колір – втілення добра, він сприймається як щось чисте, бездоганне, асоціюється з радістю і здоров'ям. Білий – символ справедливості і миру. Він уособлює спокій і умиротворення. У багатьох культурах, в тому числі і східної, білий означає невинність і чистоту.

Чорний колір
Містичний і загадковий чорний. Споконвіку його наділяли неймовірною силою, він асоціювався з чимось таємничим, похмурим. У східній міфології чорний на особливому рахунку. Він позначає жіноче начало, символізує владу, підкреслює строгість і свідчить про витончений смак.
У європейців чорний викликає переважно негативні емоції. Він уособлює зло і протиставляється білим – кольором добра.

Жовтий колір
Жовтий – застиглий промінь сонця на землі. Так цей колір сприймали в давнину. Він теплий і приємний, тому найчастіше асоціюється зі світлом, літнім днем. Сьогодні цей колір уособлює щастя і радість, а кілька століть тому він символізував зрада. У давнину жовтий був кольором зради і розлуки. Це своє значення він не втратив і донині. Приміром, на Тибеті ревнощі і зараз називають не інакше, як «жовтий очей».

Синій колір
Костюми для східних танців часто роблять синіми. Вибір цього кольору цілком обґрунтований. Адже в східній культурі він асоціюється з чистим небом, водними глибинами, нескінченними горизонтами. Це колір богів. Він символізує благополуччя, уособлює вічність. Синій – втілення доброти, вірності, цнотливості. Його сприймають, як колір чесності і прекрасного розташування.

Зелений колір
Зелений – улюблений колір східних народів. Він уособлює все хороше, що можу дати людині рослини: корисна їжа, рятівна прохолода, чудова краса. Мусульмани з цим кольором асоціюють рай, араби – розкішний оазис в пісках нескінченної пустелі.
Слов'яни зелений вважають символом юності, кольором надії і радості. Іноді йому доведеться більш негативне значення: незрілості і недосконалості.
Зелений колір заспокоює, може викликати смуток. Не дарма ж тугу називають «зеленою».
Вибір кольору для східного костюма залежить від того, який підтекст жінка вкладає у свій танець і чого хоче домогтися його виконанням. Сучасні танцівниці також орієнтуються на презентабельність моделі, для них важливо, як наряд виглядає зі сцени. Найчастіше саме ці фактори стають визначальними орієнтирами у виборі кольору костюма для східного танцю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner